„Gwiazdkopisanie”– świąteczny konkurs Polskiego Radia Dzieciom

fot. www.polskieradio.pl
Rysunek rodziny na śniegu: Rodzice i dzieci trzymają się za ręce. W tle widać kolorowy domek i drzewa. Nad postaciami pomarańczowa gwiazda z napisem gwaizdkopisanie. Na dole pomarańczowy napis: oczaruj nas rodzinną historią i wygraj konkurs. Pod spodem zielony napis: radiowy konkurs trwa do 6 grudnia. W lewym dolnym roku logo Polskiego Radia Dzieciom.fot. www.polskieradio.pl

Do 6 grudnia można przesłać zgłoszenie do świątecznego konkursu literacko – plastycznego „Gwiazdkopisanie”. Zwycięskie opowiadania zostaną wyemitowane w audycji „Bajkowy Kącik” na antenie Polskiego Radia Dzieciom, a czytać je będą fantastyczni aktorzy – Ania Cieślak, Olga Bończyk, Leszek Filipowicz oraz Wojciech Słupiński. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej informacji i regulamin konkursu na stronie Polskiego Radia Dzieciom oraz w  specjalnym serwisie konkursu Gwiazdkopisanie.

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2020