Webinarium „Ewaluacja programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły i placówki oświatowej”

Wydział Wychowania i Profilaktyki Ośrodka Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium „Ewaluacja programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły i placówki oświatowej”, które odbędzie się 19 listopada 2020 r. na platformie ClickMeeting w godzinach 11:30–13:30.

Do udziału w webinarium zapraszamy dyrektorów placówek oświatowych, pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, specjalistów poradni psychologiczno-pedagogicznych, specjalistów ze szkół oraz nauczycieli.

Celem webinarium jest dostarczenie wiedzy na temat metod i narzędzi ewaluacji programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły i placówki.

Omawiane zagadnienia:

1. Ewaluacja programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły – wprowadzenie.
  2. Standardy ewaluacji.
  3. Rodzaje ewaluacji.
  4. Proces oceny skuteczności działań wychowawczych i profilaktycznych – kroki.
  5. Pomiar i narzędzia diagnostyczne.

Webinar zaplanowany jest na dzień 19 listopada 2020 r. w godzinach 11:30 – 13:30.

Webinarium poprowadzi dr Monika Baryła-Matejczuk. Po 60 minutowym wykładzie odpowie na Państwa pytania i wątpliwości.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Termin webinarium: 19 listopada 2020 r; w godzinach: 11:30–13:30.

Zgłoszenia za pomocą formularz elektronicznego

Ostatnia aktualizacja: 10 listopada 2020