Moja przygoda… ze szkołą ćwiczeń – zaproszenie na e-konferencję

Szkoły ćwiczeń wkraczają w kolejny etap – w bieżącym roku szkolnym zostaną zakończone działania pierwszych projektów konkursowych. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania efektów działań, planów na przyszłość oraz przedstawienia wniosków i opinii dyrektorów, nauczycieli i przedstawicieli partnerów. Rozpoczynamy zatem cykl spotkań, których celem będzie prezentacja osiągnięć szkół, a także inspiracji dla organizatorów i uczestników nowych projektów. Rozpoczynamy także dyskusję związaną z weryfikacją Modelu szkół ćwiczeń oraz budowaniem marki szkół ćwiczeń. Biorąc pod uwagę wyjątkowy czas epidemiczny i wyzwania, z którymi mierzymy się na co dzień, nie tylko w szkołach ćwiczeń, ale we wszystkich szkołach i placówkach oświatowych inaugurujemy cykl konferencji wykładem o budowaniu szkoły hybrydowej, zdalnej opartej na relacjach. Swoje doświadczenia i pomysły na działania przedstawi Nauczycielka Roku 2018 – Marta Florkiewicz-Borkowska.

Cykl konferencji otworzy prezentacja Wielkopolskiej Szkoły Ćwiczeń Cogito. Spotkanie odbędzie się w formie e-konferencji, dostęp do wystąpień konferencyjnych planowany jest w dniach 30 listopada i 1 grudnia 2020 r.

Informacje szczegółowe i rejestracja na konferencję

Ostatnia aktualizacja: 25 listopada 2020