Oferta doskonalenia Zespołu Projektu Zarządzanie Oświatą w Samorządach

Lp.NazwaFormaAdresatTermin
1Opracowanie zasobów elektronicznych dla kadry JSTzasoby elektroniczneprzedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego (jst) odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychgrudzień 2020 r.
2Opracowanie zasobów elektronicznych dla dyrektorów szkół/placówek
zasoby elektronicznedyrektory szkół/placówekgrudzień 2020 r.
3Integracja usług wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wsparcie rodziny w perspektywie samorządu
warsztatprzedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychwrzesień 2020 r.
4Szkolenie dla samorządowców
w zakresie moderowania sieci współpracy i samokształcenia dla przedstawicieli JST
szkolenie stacjonarneprzedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychsierpień/ październik 2020 r.
5Przeprowadzenie szkoleń online dla kadry JST z zakresu zarządzania edukacją w formie zdalnej i zarządzania kryzysowegoszkolenia onlineprzedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychsierpień 2021 r.
6Przeprowadzenie szkoleń online dla dyrektorów szkół/placówek z zakresu zarządzania edukacją w formie zdalnej i zarządzania kryzysowegoszkolenia onlinedyrektory szkół/placóweksierpień 2021 r.
7Grupy Wymiany Doświadczeń (GWD) dla samorządowców (grupa miejska, wiejska i powiatowa)
Sieci współpracy (blended learning)przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychgrudzień 2020 r.
9Przygotowanie pakietów szkoleniowych (programy i materiały szkoleniowe) dla kadry JST
pakiety szkoleniowe (program+materiały szkoleniowe)przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychgrudzień 2020 r.
10Przygotowanie pakietów szkoleniowych (programy i materiały szkoleniowe) dla dyrektorów szkół/placówek
pakiety szkoleniowe (program+materiały szkoleniowe)dyrektory szkół/placówekgrudzień 2020 r.
11Organizacja 3 konferencji inicjujących wdrożenie systemu wsparcia, doskonalenia i rozwoju pracowników JST w realizacji zadań oświatowych
konferencjaprzedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialni za realizację zadań oświatowychgrudzień 2020 r.

Oferta doskonalenia ORE

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2020