Szkolenie online: „Francuski, język frankofoński, jak go uczyć czyli Le français, une langue francophone à enseigner”

fot. Fotolia.com
fot. Fotolia.com

Zapraszamy nauczycieli języka francuskiego i nauczycieli konsultantów na szkolenie online „Francuski, język frankofoński, jak go uczyć czyli Le français, une langue francophone à enseigner”. Kurs powstał dzięki inspiracji Geneviève Geron – specjalistki FLE prowadzącej warsztat poświęcony (F)frankofonii w trakcie stażu letniego (Stage international d’été en didactique du FLE/S) w 2019 roku na uniwersytecie w Louvain-la-Neuve (współpraca z WBI w ramach Programu Wykonawczego).

Szkolenie „Francuski, język frankofoński jak go uczyć czyli Le français, une langue francophone à enseigner”, zaplanowane w terminie 16 października – 16 grudnia 2020, to próba przybliżenia tematyki związanej z nauczaniem języka francuskiego z wykorzystaniem wiedzy o kulturze krajów frankofońskich. To nowoczesne podejście do nauki i do nauczania poprzez pryzmat różnojęzyczności i wielokulturowości użytkowników języka Moliera.

Rejestracja na szkolenie za pomocą formularza elektronicznego.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2020 r.

Zapraszamy do udziału.

Ostatnia aktualizacja: 30 września 2020