Webinarium „Rozpoznawanie wczesnych zagrożeń i podejmowanie interwencji profilaktycznej”

© solidphotos/photogenica

Zapraszamy do udziału w 1-dniowym webinarium „Rozpoznawanie wczesnych zagrożeń i podejmowanie interwencji profilaktycznej”, które odbędzie się w terminie 28.08.2020 r. w godzinach 9:30-15:15 na platformie ClickMeeting.

Webinarium przeznaczone jest dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, szkół i placówek oświatowych.

Zakres tematyczny webinarium:

• omówienie zachowań ryzykownych i problemowych dzieci i młodzieży,
  • rozpoznawanie i wczesne reagowanie na pojawiające się zagrożenia,
  • profilaktyka zachowań ryzykownych dzieci i młodzieży, w tym podejmowanie interwencji,
  • przykłady dobrych praktyk.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy za pomocą formularza elektronicznego w serwisie szkolenia.ore.edu.pl

W dniu wydarzenia zakwalifikowani uczestnicy otrzymają maila z linkiem zapraszającym do udziału w webinarium.

Wymagania techniczne: komputer lub laptop (ewentualnie smartfon), sprawnie działające głośniki oraz stabilne połączenie z internetem. W dniu szkolenia uczestnicy nawiązują łączność z organizatorem przez udostępniony link, na 30 minut przed spotkaniem.

Rekrutacja za pomocą formularza elektronicznego trwa do 23.08.2020 r.

Zachęcamy także do zapoznania się z materiałami dotyczącymi wychowania i profilaktyki

Ostatnia aktualizacja: 3 sierpnia 2020