Ogłoszenie wyników VI edycji konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”

Logo VI edycji konkursu Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie ma zaszczyt ogłosić wyniki VI edycji ogólnopolskiego konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”.

Najwyższe lokaty w poniższych obszarach zawodowych uzyskały następujące szkoły i pracodawcy:

Obszar zawodowy: Elektryczno-elektroniczny i teleinformatyczny

Laureat:

• Technikum Mechaniczne nr 15 w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta w Krakowie.
  • Multiprojekt Automatyka Sp. z o. o.

Wyróżnienie:

• Zespół Szkół Edukacji Technicznej w Łodzi.
  • F&F Filipowski sp. j.

Obszar zawodowy: Mechaniczny

Laureat:

• Branżowa Szkoła I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie.
  • Steico Sp. z o. o.

Wyróżnienie:

• Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 2 w Zespole Szkół Technicznych im. Wincentego Pola w Gorlicach.
  • SEVERT POLSKA Sp. z o. o.

Wyróżnienie:

• Zespół Szkół Edukacji Technicznej w Łodzi.
  • Urząd Dozoru Technicznego, Oddział UDT w Łodzi.

Wszystkim wyżej wymienionym szkołom i współpracującym z nimi pracodawcom, prześlemy w najbliższym czasie informację o miejscu i czasie wręczenia nagród lub wyróżnień.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Ostatnia aktualizacja: 29 stycznia 2020