Poradniki „Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej”

Zestaw 13 zeszytów przedmiotowych z serii „Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej” został przygotowany przez twórców podstawy programowej obowiązującej w liceach i technikach od września 2019 r. Zawiera zarówno teoretyczne rozważania dotyczące treści aktu prawnego, jak i praktyczne wskazania dla nauczycieli pomagające zastosować te zapisy w codziennej pracy. Każdy z poradników składa się z części zawierającej preambułę kształcenia ogólnego oraz podstawę programową danego przedmiotu, a także z komentarza ekspertów i wskazówek metodycznych obfitujących w przykładowe zagadnienia i ćwiczenia do wykorzystania w pracy z uczniami.

Elektroniczne wydanie Vademecum nauczyciela stanowi poprawioną i rozszerzoną edycję drukowanych materiałów szkoleniowych upowszechnianych wśród uczestników konferencji organizowanych przez ORE.

Załączniki

Poprawiony zeszyt Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej. Matematyka opublikujemy niebawem

Ostatnia aktualizacja: 19 maja 2022