Szkolenie w ramach wspierania edukacji dwujęzycznej „Nauczanie na rzecz międzyprzedmiotowego uczenia się”

Zapraszamy nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych i pracowników placówek wspomagania pracy szkół w zakresie edukacji dwujęzycznej na szkolenie „Nauczanie na rzecz międzyprzedmiotowego uczenia się” organizowane we współpracy z Europejskim Centrum Języków Nowożytnych (ang. ECML). Szkolenie odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 5–6 grudnia 2019 r.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i doskonalenie umiejętności wspierających nauczanie na rzecz międzyprzedmiotowego uczenia się oraz dzielenie się przykładami dobrej praktyki wypracowanymi w ramach europejskich projektów w zakresie nauczania dwujęzycznego realizowanych przez ECML.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim. Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Ostatnia aktualizacja: 2 grudnia 2019