Szkolenie blended learning „Rozwijanie kompetencji cyfrowych – wykorzystanie e-zasobów w nauczaniu i uczeniu się”

fot. Fotolia.com
fot. Fotolia.com

Zapraszamy na szkolenie przeznaczone dla nauczycieli przedmiotów humanistycznych i przyrodniczych. Jego głównym celem jest przekazanie umiejętności, dostarczenie szeregu narzędzi i wskazówek przydatnych do korzystania z e-zasobów i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Bogate w różne praktyczne przykłady wykorzystania TIK na lekcjach – m.in. prowadzenie wirtualnej klasy, tworzenie własnych narzędzi on-line, korzystanie z szeregu platform i aplikacji dedykowanych nauczaniu poszczególnych przedmiotów, pomoże rozwinąć tak cenne i poszukiwane kompetencje cyfrowe.

• 25 października – 14 listopada – zajęcia na platformie e-learningowej
  • 16–17 listopada lub 17–18 listopada 2019 (zależności od wyboru grupy,) – część stacjonarna, Centrum Szkoleniowe ORE w Sulejówku
  • do 30 listopada 2019 r. – zaliczenie kursu do 30 listopada 2019 r.

Termin zgłoszeń na szkolenie został przedłużony do 6 listopada 2019 r.

Szczegóły, zapisy oraz program szkolenia dostępne są na stronie szkolenia.ore.edu.pl

Zapraszamy!

Ostatnia aktualizacja: 29 października 2019