Vademecum nauczyciela – konferencje regionalne

Baner z tekstem. Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej. Poniżej logotypy Ministerstwa Edukacji Narodowej iOśrodka Rozwoju Edukacji

Zapraszamy dyrektorów szkół ponadpodstawowych oraz nauczycieli konsultantów, nauczycieli metodyków lub nauczycieli danego przedmiotu do udziału w konferencjach regionalnych prowadzonych w ramach realizacji zadania pod nazwą „Vademecum nauczyciela. Wdrażanie podstawy programowej w szkole ponadpodstawowej. Konferencje regionalne”.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny – organizator zapewnia serwis kawowy, sale szkoleniowe, wykładowców i materiały szkoleniowe (koszty podróży i dojazdu, miejsc parkingowych uczestnicy pokrywają samodzielnie).

Zgłoszenie na konferencję jest równoznaczne z zakwalifikowaniem. Informacje o miejscu konferencji będą wysyłane indywidualnie po zakończeniu rekrutacji.

Rejestracja za pomocą formularza elektronicznego.

Ostatnia aktualizacja: 9 sierpnia 2019

Idź do góry