Szkolenie „Edukacja polonistyczna – tworzenie wypowiedzi w szkole ponadpodstawowej”

fot. Fotolia.com

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie blended learningEdukacja polonistyczna – tworzenie wypowiedzi w szkole ponadpodstawowej”. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do wspierania nauczycieli języka polskiego liceów ogólnokształcących i techników w realizacji nowej podstawy programowej języka polskiego od 1 września 2019 r.

Szkolenie odbędzie się w terminach 29 marca – 26 kwietnia (część e-learningowa) oraz 13–14 czerwca i 27–28 czerwca 2019 r. (część stacjonarna: terminy do wyboru przez uczestników). Do udziału w szkoleniu zapraszamy doradców metodycznych i nauczycieli konsultantów (z publicznych placówek doskonalenia nauczycieli) ds. języka polskiego.

Więcej informacji o szkoleniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2019