Uwaga! III edycja konkursu wkrótce

Zapraszamy nauczycieli, zespoły nauczycielskie, doradców metodycznych, konsultantów, ekspertów, edukatorów i pracowników naukowych do udziału w konkursie na opracowanie koncepcji programów nauczania dla szkoły ponadpodstawowej i wybranych przedmiotów szkoły podstawowej realizowanego w projekcie „Tworzenie programów nauczania”, który zostanie ogłoszony w drugiej połowie listopada.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne gratyfikacje finansowe.

Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa oraz nagrodach znajdą się w dokumentacji konkursowej, zamieszczonej w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

Etapy konkursu na opracowanie koncepcji programów nauczania 1. Złożenie wniosku o dopuszczenie do udziału w konkursie (ocena kwalifikacji i doświadczenia uczestników konkursu). 2. Opracowanie autorskich koncepcji programu nauczania i scenariusza lekcji/zajęć. 3. Podpisanie umów z autorami najlepiej ocenionych koncepcji na opracowanie programów nauczania wraz ze scenariuszami lekcji/zajęć. 4. Przekazanie recenzji oraz wynagrodzenia za opracowany program nauczania i scenariusze lekcji/zajęć.

Ostatnia aktualizacja: 13 listopada 2018