Szkolenie „Rola przywództwa edukacyjnego w kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów”

fot.Fotolia.com

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację uczestników na szkolenie Rola przywództwa edukacyjnego w kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do wykorzystania w pracy z dyrektorami szkół i przedszkoli ramowego programu szkoleniowo-doradczego w obszarze kształtowania kompetencji kluczowych uczniów powstałego w projekcie  POWER Przywództwo – opracowanie modeli kształcenia i wspierania kadry kierowniczej systemu oświaty. Szkolenie odbędzie się w terminie: 6–8 listopada 2018 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku. Do udziału w nim zapraszamy nauczycieli konsultantów ds. kadry kierowniczej oświaty. Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Ostatnia aktualizacja: 4 października 2018