fot.Fotolia.com

Zapraszamy do udziału w szkoleniu Narzędzia diagnostyczne w poradnictwie psychologiczno-pedagogicznym. Szkolenie z zakresu stosowania zestawu narzędzi diagnostycznych TROS-KA – edukacja włączająca uczniów ze SPE, kierowanym do specjalistów z poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Planujemy realizację szkolenia w dwóch terminach:

• 21 sierpnia 2018 r. (wtorek);
  • 28 sierpnia 2018 r. (wtorek).

Celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z zasadami badania oraz obliczania i interpretowania wyników za pomocą narzędzia diagnostycznego z obszaru emocjonalno-społecznego TROS-KA, jak również z jego wersją elektroniczną.

Szkolenia prowadzić będą autorzy narzędzia: prof. dr hab. Ewa Domagała-Zyśk oraz dr Tomasz Knopik.

W obu przypadkach szkolenie odbędzie się w siedzibie ORE w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich 28, w godzinach 10.30 – 16.00.

Rejestracja na szkolenie możliwa jest tylko za pomocą formularzy elektronicznych:

Program szkolenia (pdf.104 kB)

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2018