Rusza nabór do „Lekcji o Funduszach Europejskich V”

Już 4 września rozpoczyna się nabór do jesiennej jesiennej edycji akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V” organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

W akcji mogą wziąć udział szkoły podstawowe z 5 województw Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Uczniowie, w ramach tego projektu mają okazję w nietypowy sposób, za pomocą atrakcyjnych materiałów dydaktycznych, poznać bliżej Fundusze Europejskie i wygrać nagrody.

Także szkoły oraz nauczyciele biorący udział w akcji  mają szansę wziąć udział w dodatkowym konkursie i również powalczyć o atrakcyjne i wartościowe nagrody.

Rekrutacja rusza 4 września 2018 r. i będzie prowadzona do końca miesiąca.

Zgłoszenia do akcji za pomocą formularza online.

Więcej informacji o projekcie na stronie internetowej lub pod numerem telefonu: 515 374 091.

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2018