Szkolenie „Metodyka wspomagana technologiami storytellingu edukacyjnego w edukacji czytelniczej i medialnej”

fot.Fotolia.com

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację na szkolenie „Metodyka wspomagana technologiami storytellingu edukacyjnego w edukacji czytelniczej i medialnej”. Szkolenie odbędzie się w terminie 19–20 kwietnia br. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku i jest adresowane do nauczycieli bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych, nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych ds. edukacji czytelniczej i medialnej, informatycznej.

Celem jest przygotowanie uczestników szkolenia do wspierania nauczycieli w zakresie wykorzystywania metodyki storytellingu edukacyjnego na zajęciach edukacji czytelniczej i medialnej. Po raz pierwszy przedstawione zostaną założenia programu autorskiego „Gwarna Biblioteka” poświęconego animacji aktywnego czytelnictwa.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o spotkaniu i zapisy na stronie szkolenia.ore.edu.pl.

Ostatnia aktualizacja: 28 marca 2018