Kurs „Realizacja kształcenia według nowych programów nauczania dla zawodów”

Uczniowie Zespołu Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy podczas zajęć
Uczniowie Zespołu Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego w Bydgoszczy podczas zajęć

Wydział Edukacji dla Rynku Pracy ORE ogłasza rekrutację na szkolenie online „Realizacja kształcenia według nowych programów nauczania dla zawodów”, realizowane na Platformie Edukacyjnej ORE. Zapraszamy nauczycieli z publicznych placówek edukacyjnych zajmujących się kształceniem zawodowym i ustawicznym.

Podczas szkolenia uczestnicy:

• zapoznają się ze strukturą przykładowych programów nauczania dla zawodów opracowanych w Ośrodku Rozwoju Edukacji;
  • przygotują się do planowania procesu dydaktycznego;
  • udoskonalą umiejętności w zakresie organizacji i realizacji procesu kształcenia zawodowego;
  • przygotują się do tworzenia warsztatu pracy – opracowania własnych materiałów edukacyjnych umożliwiających modyfikację przykładowych programów nauczania, a także autorskich programów nauczania.

Więcej informacji i rejestracja

Ostatnia aktualizacja: 23 marca 2018