fot.Fotolia.com

Wydział Innowacji i Rozwoju rozpoczyna rekrutację na szkolenie „Prowadzenie szkoleń – warsztat pracy nauczyciela konsultanta i doradcy metodycznego”. Jego celem jest przygotowanie uczestników do prowadzenia szkoleń dla pracowników oświaty.

Szkolenie w formie zajęć warsztatowych, w wymiarze 60 godzin dydaktycznych, będzie realizowane podczas trzech trzydniowych zjazdów w terminach: 26–28 marca, 23–25 kwietnia, 23–25 maja 2018 r. Jest ono adresowane do nowo powołanych nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych, których staż pracy w roli nauczyciela konsultanta i doradcy metodycznego nie przekracza dwóch lat.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt: Małgorzata Dotka, e-mail: malgorzata.dotka@ore.edu.pl; tel. 22 570 83 26

Więcej informacji i zapisy na szkolenie na stronie: szkolenia.ore.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 21 lutego 2018