„Na tropie” – polsko-norweski konkurs edukacyjny dla uczniów

„Na tropie” to konkurs organizowany przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w ramach Funduszy norweskich i EOG 2009-2014 skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest zaangażowanie młodzieży do poszukiwania wątków norweskich (w ramach kultury, sztuki, tradycji, historii, nauki) w Polsce i polskich w Norwegii oraz miejsc ważnych dla obu krajów.Konkurs skierowany jest do uczniów I, II i III klasy polskich publicznych szkół ponadpodstawowych (sugerowany wiek uczniów: 16-17 lat), położonych w gminach o liczbie mieszkańców do 100 tysięcy. W konkursie biorą udział 8-osobowe zespoły (7 uczniów i 1 nauczyciel-opiekun). Każda szkoła może być reprezentowana tylko przez jeden zespół, który może zgłosić wyłącznie jedną pracę konkursową.

Szczegóły konkursu i zgłoszenia udziału na stronie www.konkursnatropie.pl.

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2018