Zapraszamy pracodawców do udziału w VIII seminarium branżowym – 5 i 6 grudnia 2017 r.

Group of chefs in white uniform preparing food in restaurant kitchen
Group of chefs in white uniform preparing food in restaurant kitchen

W dniach 5−6 grudnia odbędzie się w Warszawie (Hotel Holiday Park, ul. Heroldów 1B) kolejne, ósme z cyklu dwunastu seminariów branżowych. Tym razem do udziału w konferencji zapraszamy pracodawców z branży hotelarsko-gastronomiczno-turystycznej i spożywczej. Celem seminarium jest wypracowanie konkretnych zmian w szkolnictwie branżowym w oparciu o uwagi i praktyczne wskazówki pracodawców.

Program spotkania
List zapraszający na seminarium 5–6.12.2017 r.

W spotkaniach uczestniczą przedstawiciele: pracodawców, resortów związanych z daną branżą − Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, a także Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Instytutu Badań Edukacyjnych, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz eksperci z Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Seminarium jest organizowane w ramach projektu Ośrodka Rozwoju Edukacji „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego. Etap 1: Forum partnerów społecznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zgłoszenia uczestników przyjmujemy do 1 grudnia do godz. 12.00 za pośrednictwem formularza.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja:

Group of chefs in white uniform preparing food in restaurant kitchen
Group of chefs in white uniform preparing food in restaurant kitchen

Program spotkania
List zapraszający na seminarium 5–6.12.2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ostatnia aktualizacja: