Redakcja merytoryczna opisów ofert wspomagania i sposobów ich wykorzystania w pracy szkoły (dobrych praktyk)

Ośrodek Rozwoju Edukacji – beneficjent projektu „Zwiększenie skuteczności działań pracowników instytucji wspomagania oraz trenerów w zakresie kształcenia u uczniów kompetencji kluczowych”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Działania 2.10 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014–2020 – zwraca się z prośbą o przesłanie informacji o szacunkowej cenie (brutto) redakcji merytorycznej opisów ofert wspomagania i sposobów ich wykorzystania w pracy szkoły (dobrych praktyk). Zwracamy się z prośbą o podanie wyceny w formularzu do 22 października 2017 r. do godziny 23:59, na adres: katarzyna.lesniewska@ore.edu.pl. Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

Ostatnia aktualizacja: