Spotkanie „Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów ze SPE”

Zapraszamy na spotkanie stacjonarne sieci współpracy „Kształtowanie kompetencji kluczowych uczniów ze specjalnymi potrzebami”.

Gdzie?

Centrum Szkoleniowe Ośrodka Rozwoju Edukacji w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77. Organizator zapewnia nocleg i wyżywienie.

Dla kogo?

Dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno- pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych, doradców metodycznych oraz trenerów, którzy są uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia organizowanych w ramach ww. projektu, a także wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do naszej sieci.

Cele:

• omówienie zmian w prawie oświatowym w zakresie organizacji kształcenia specjalnego oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
  • diagnoza funkcjonalna a zmiany zachodzące w systemie edukacji;
  • analiza wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia i indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego w kontekście nowego rozporządzenia;
  • oraz inne ciekawe i aktualne kwestie wynikające z potrzeb uczestników spotkania.

Uwaga! Aby wziąć udział w szkoleniu, należy zarejestrować się w sieci.
Co to oznacza? Należy zarejestrować się na platformie doskonaleniewsieci.pl. i zapamiętać swój login i hasło, następnie wypełnić i podpisać druki deklaracji uczestnika sieci i oświadczenia (druki są załącznikiem do ogłoszenia). Na koniec wystarczy przesłać login i skany dokumentów na adres monika.dobrowolska@ore.edu.pl

Oryginały dokumentów prosimy przesłać pocztą tradycyjną na adres Ośrodek Rozwoju Edukacji, Monika Dobrowolska, ul. Polna 46 A, 00-644 Warszawa.

Dla kogo?

Dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno- pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych, doradców metodycznych oraz trenerów, którzy są uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia organizowanych w ramach ww. projektu, a także wszystkich tych, którzy chcą dołączyć do naszej sieci i wspomagają szkoły w rozwoju.