Programy doradztwa zawodowego w klasie 7 szkoły podstawowej i w branżowej szkole I stopnia

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami Ośrodka Rozwoju Edukacji na temat doradztwa edukacyjno-zawodowego. Na naszym portalu www.doradztwo.ore.edu.pl zostały zamieszczone przykładowe programy realizacji zajęć z zakresu doradztwa zawodowego w klasie 7 szkoły podstawowej oraz w branżowej szkole I stopnia.

Zachęcamy państwa do pobierania, modyfikowania do własnych potrzeb i efektywnego korzystania z programów. Bezpośrednie linki do materiałów:

Polecamy także inne materiały z naszych e-zasobów, które mogą być wykorzystane do pracy z uczniami szkoły branżowej I stopnia: