Pilotaż działań szkoleniowych dla dyrektorów szkół i przedszkoli ZAKOŃCZONY!

Pierwsza cześć pilotażu ramowego programu szkoleniowo-doradczego dla kadry kierowniczej szkół i przedszkoli za nami! Spotykaliśmy się z ponad 600 dyrektorami w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku od 15 maja do 28 lipca 2017 r. Każdy z uczestników wziął w tym czasie udział w trzech 3-dniowych zjazdach szkoleniowych.

Wszystkim dyrektorom, którzy podjęli wyzwanie i rozpoczęli udział w pilotażu, bardzo dziękujemy i liczymy na więcej! Dziękujemy za wszystkie wskazówki, uwagi, przemyślenia. Zostały one przez Zespół projektowy bardzo dokładnie przeanalizowane i uwzględnione w ostatecznej wersji ramowego programu, który w ubiegłym tygodniu został już przekazany do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Stanowić on będzie bazę dla szkoleń organizowanych przez beneficjentów konkursowych. Zarówno ramowy program, jak i inne materiały wkrótce dostępne będą również na stronie ORE w zakładce projektowej.

Teraz zapraszamy do obejrzenia galerii. Na zdjęciach uwieczniliśmy zaangażowanie uczestników, w tym efekty ich pracy oraz niezwykłą atmosferę panującą na zajęciach.

Przed nami kolejne wyzwanie – drugi etap pilotażu, tj. realizacja działań doradczych. Ruszamy już we wrześniu.

{phocagallery view=category|categoryid=359|limitstart=0|limitcount=16}

Załączniki:

Pilotaż działań szkoleniowych dla dyrektorów szkół i przedszkoli – zdjęcia

Ostatnia aktualizacja: