Konkurs EDUinspirator 2017 – zaczynamy!

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Celem organizatora, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, jest nagrodzenie osób, których działania wyróżniają się wysoką  jakością i pozytywnie wpływają na lokalne środowisko.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto był uczestnikiem w projektach realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie i zaprezentować nam swoja działalność.

W tym roku można zgłosić się w jednej z poniższych kategorii:

1. Edukacja szkolna;
  2. Szkolnictwo wyższe;
  3. Edukacja zawodowa;
  4. Edukacja dorosłych;
  5. Edukacja pozaformalna młodzieży.

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dobierając ją do charakteru swojej działalności.

Informacje o konkursie znajdują się na stronie: http://eduinspiracje.org.pl/eduinspirator/

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 11 września br.

Ostatnia aktualizacja: