Szkolenie „Aplikacje internetowe jako narzędzia wspomagające naukę języka rosyjskiego”

Russian language or Russia web concept. National flag enter button or key on white keyboard
Russian language or Russia web concept. National flag enter button or key on white keyboard

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli konsultantów i specjalistów placówek doskonalenia nauczycieli, doradców metodycznych oraz nauczycieli języka rosyjskiego na szkolenie Aplikacje internetowe jako narzędzia wspomagające naukę języka rosyjskiego. Szkolenie odbędzie się 10.06.2017 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o rejestrację za pomocą formularz elektronicznego.

Ostatnia aktualizacja: