Rekrutacja uzupełniająca przedstawicieli partnerów społecznych – podstawy programowe kształcenia w zawodach

Poszukujemy przedstawicieli partnerów społecznych reprezentatywnych dla zawodów do prac związanych z opracowaniem rekomendacji dotyczących zmian w klasyfikacji zawodów szkolnictwa zawodowego i podstaw programowych kształcenia w zawodach w zakresie pożądanych typów szkół, umiejętności zawodowych i kwalifikacji. Postępowanie dotyczy 62 grup zawodowych. Szczegóły i zasady naboru dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej ORE.

Ostatnia aktualizacja:

Ostatnia aktualizacja: