Zespoły ekspertów skompletowane!

W wyniku otwartego naboru zostały wyłonione składy zespołów ekspertów, których zadaniem będzie opracowanie:

• ramowego programu szkoleniowo-doradczego dla kadry kierowniczej szkół/przedszkoli wraz z pakietem przykładowych rozwiązań organizacyjno-metodycznych (Zespół I);
  • ramowego programu szkoleniowego dla kadry nadzoru pedagogicznej wraz z przykładowymi materiałami szkoleniowymi (Zespół II).

Eksperci to osoby z doświadczeniem w pracy jako dyrektorzy szkół/przedszkoli, przedstawiciele instytucji wspomagania, pracownicy uczelni a także osoby z doświadczenie w realizacji zadań z nadzoru pedagogicznego.

Zespół I ekspertów tworzą:

1. Podzespół I (dyrektorzy): Krzysztof Durnaś, Dorota Ewa Kałasz, Alicja Kapcia,
  2. Podzespół II (instytucje wspomagania): Kinga Gałązka, Anna Jurewicz, Edyta Miska-Mazgajczyk,
  3. Podzespół III (uczelnie): Ewa Nowel, Kinga Sarad-Deć.

Zespół II ekspertów tworzą:

• Mariusz Bochenek,
  • Barbara Renata Krawczyk,
  • Andrzej Gralak,
  • Sława Agata Gęśla.

Pierwsze wspólne spotkanie obydwu zespołów odbędzie się w dniach 29-30 września 2016 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Ostatnia aktualizacja: