Poszukujemy ekspertów do opracowania 20 ramowych programów szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji kluczowych uczniów

Ośrodek Rozwoju Edukacji poszukuje ekspertów, którzy opracują 20 ramowych programów szkoleń oraz przeprowadzą zajęcia dla pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych oraz trenerów oświaty. Tematyka szkoleń dotyczy kształcenia wybranych kompetencji kluczowych uczniów.

Poszukujemy ekspertów do następujących zespołów:

• Zespół 1 – ramowe programy szkoleń w zakresie kompetencji matematyczno-przyrodniczych uczniów
  • Zespół 2 – ramowe programy szkoleń w zakresie kompetencji językowych uczniów
  • Zespół 3 – ramowe programy szkoleń w zakresie wykorzystywania TIK w nauczaniu/uczeniu uczniów
  • Zespół 4 – ramowe programy szkoleń w zakresie wykorzystywania eksperymentu i doświadczeń oraz innych metod aktywizujących uczniów
  • Zespół 5 – ramowe programy szkoleń w zakresie wychowania i kształtowania postaw (innowacyjności, kreatywności i pracy zespołowej) uczniów
  • Zespół 6 – ramowy program szkolenia w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych dzieci w wieku przedszkolnym.

Zespoły 1−4 będą odpowiedzialne za opracowanie czterech programów szkoleń, Zespół 5 – trzech programów szkoleń, Zespół 6 – jednego programu szkoleń. Do każdego zespołu wybrani zostaną eksperci posiadający kompetencje w pracy na  poszczególnych etapach kształcenia, z wyłączeniem Zespołu 6 (wychowanie przedszkolne).

Jeden ekspert będzie miał za zadanie opracowanie jednego ramowego programu szkolenia i przeprowadzenie wybranych zajęć.

Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2024