WOS. Warsztaty, projekty, debaty

Zachęcamy nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do skorzystania z naszego e-projektownika. Zamiast tłoczenia wiedzy encyklopedycznej, proponujemy zadania, które mogą obudzić pasję, organizować wspólną pracę, ożywić lekcję.

E-projektownik oprócz propozycji projektów, ćwiczeń warsztatowych, dyskusji i debat oksfordzkich to także kompendium wiedzy i zbiór multimediów. Zawiera ponad 50 archiwalnych materiałów filmowych, udostępnionych przez Telewizję Polską. To zapis najważniejszych wydarzeń historii najnowszej, galeria wybitnych Polaków – krótkie filmy prezentujące nie tylko sylwetki polityków, ale i takie postaci jak Czesław Miłosz, Zbigniew Herbert, Irena Sendlerowa, Inka.

Nasz zeszyt jest dostępny na platformie epodreczniki.pl, w dziale gimnazjum, choć wiele projektów na pewno będzie ciekawym wyzwaniem dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Przykładowe zadania i projekty dla uczniów i zespołów uczniowskich:

Ostatnia aktualizacja: