Edukacja na NOWO w Laboratorium szkoły przyszłości – konferencja

Partnerstwo i Fundacja  Edukacja na NOWO oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji serdecznie  zapraszają na wyjątkową konferencję pt. Edukacja na NOWO  w Laboratorium szkoły przyszłości, która odbędzie się w dn. 4 listopada 2015 r. w godz.10.00- 18.00. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego na ul. Dobrej 56/66, sala nr 316 III p.

Celem konferencji jest zaproszenie do wspólnego  budowania społeczności uczącej się , podzielenie się dobrymi praktykami w zakresie  koncepcji szkoły XXI wieku oraz  stworzenie przestrzeni do dyskusji jak zrekonstruować współczesną szkołę.

Główna atrakcją konferencji będzie możliwość uczestniczenia w lekcji w „Laboratorium szkoły przyszłości”, która jest unikalnym obiektem na skalę europejską, a w Warszawie będzie prezentowana po raz pierwszy. Każdy z Państwa będzie mógł doświadczyć  i przeżyć przygodę z edukacją przyszłości.

Konferencja dedykowana jest dyrektorom, nauczycielom, rodzicom i jednostkom samorządowym  oraz wszystkim tym, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w transformacji polskiej szkoły.

Zapraszamy do rejestracji na stronę: www.edukacjananowo.pl

Ostatnia aktualizacja: