Zacznij nowy rok szkolny ze Zgrzyciakami!

Zacznij nowy rok szkolny ze Zgrzyciakami!Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej na spotkania informacyjne dotyczące e-podręcznika dla najmłodszych uczniów. Już od 1 września 2015 r. z bezpłatnego e-podręcznika będą mogli korzystać uczniowie klas I–III szkoły podstawowej. Jego bogata, interaktywna forma z pewnością przyciągnie wszystkie dzieci i ułatwi im edukacyjny start.

E-podręcznik jest uzupełnieniem zajęć – nie zastępuje tradycyjnych podręczników!

Z myślą o nauczycielach edukacji wczesnoszkolnej w całym kraju odbywają się spotkania informacyjne organizowane przez Grupę Edukacyjną S.A. Ich uczestnicy zapoznają się z ideą e-podręcznika, jego możliwościami, obsługą, a także nauczą się tworzenia własnych scenariuszy zajęć z wykorzystaniem tego narzędzia oraz obejrzą lekcję pokazową przygotowaną przez Jolantę Okuniewską.

W najbliższym czasie odbędą się cztery konferencje dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej:
  •  Gliwice – 20.04
  • Wałbrzych – 21.04
  • Wrocław – 22.04
  • Opole – 23.04
Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Chęć udziału w spotkaniach należy zgłaszać organizatorowi – telefonicznie: 801-802-102, 801-808-102 lub drogą mailową: kontakt@ge.edu.pl.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia.

Ostatnia aktualizacja: