Jak uczą nauczyciele w powiecie kaliskim?

Zapraszamy do obejrzenia filmów nakręconych w szkołach objętych pilotażem nowego systemu doskonalenia nauczycieli.  O swojej pracy mówią nauczyciele, dyrektorzy szkół, szkolni organizatorzy rozwoju edukacji, a także uczniowie. Przedstawiamy  Zespół Szkół w Kamieniu oraz Szkolę Podstawową w Goliszewie. W przygotowaniu kolejne materiały, prezentujące działania podejmowane w szkołach objętych kompleksowym wspomaganiem.

• Zespół Szkół w Kamieniu Wspieranie wychowawców klas – bezpieczna szkoła

Film przedstawia realizację oferty doskonalenia nauczycieli pt. "Wspieranie wychowawców klas – bezpieczna szkoła " w Zespole Szkół w Kamieniu, woj. wielkopolskie.

• Szkoła Podstawowa w Goliszewie Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?

Film przedstawia realizację oferty doskonalenia nauczycieli pt. "Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny" w Szkole Podstawowej w Goliszewie, woj. wielkopolskie.

Ostatnia aktualizacja: