Europejski Kongres Języków Obcych PASE

alt

Kongres Języków Obcych PASE to przede wszystkim wydarzenie europejskie – Stowarzyszenie PASE wychodzi poza ramy problematyki polskiej i pragnie stworzyć pierwszą platformę wymiany europejskich doświadczeń naszej branży. Będzie to więc niezwykle intensywne i różnorodne wydarzenie dla szerokiej gamy odbiorców: właścicieli i dyrektorów szkół językowych, metodyków, nauczycieli, wydawców, trenerów, coachów.

Kim będą prelegenci? Zaprosiliśmy ekspertów w dziedzinie zarządzania edukacją, wykładowców szkół wyższych, autorów publikacji na temat zarządzania edukacją i wiedzą, wieloletnich menedżerów i metodyków. Będą wśród nas także doświadczeni, niejednokrotnie opiniotwórczy metodycy, trenerzy i szkoleniowcy, którzy podzielą się swoimi obserwacjami i przekonaniami dotyczącymi rozwoju zawodowego nauczycieli.

Sesje planowane są w dwóch ścieżkach tematycznych: menedżerskiej i metodycznej. Nowością w stosunku do lat poprzednich będzie zróżnicowanie języków: możemy spodziewać się sesji w języku polskim, angielskim, niemieckim i francuskim. Co więcej, wachlarz zaproszonych gości poszerzony zostanie o uczestników z innych krajów europejskich. Nie ma i nie było do tej pory podobnego wydarzenia w historii edukacji językowej w Polsce. Kongres daje możliwości dyskusji i analizy zagadnień oraz problemów nurtujących środowisko językowe polskie i europejskie: zarządzanie szkołą językową, zasoby ludzkie, rozwój zawodowy nauczycieli, obsługa IT, uczenie dzieci i młodzieży, dorośli w środowiskach biznesowych.

Organizator:

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE

Data i miejsce:

8-10 maja 2015 r.; Warszawa

Adresaci:

Właściciele i dyrektorzy szkół językowych a także metodycy, nauczyciele, wydawcy i trenerzy.

Strona internetowa wydarzenia:
www.kongres2015.pase.pl/pl/