Szkolenie dla profesjonalistów w Jabłonce na Orawie

W dniach 20,21,22 lutego oraz 20, 21 i 22 marca 2015 w Niepublicznym Przedszkolu „Przedszkolaki to my” w Jabłonce na Orawie odbyło się szkolenie profesjonalistów, którzy będą niebawem realizować zajęcia dla rodziców przedszkolaków. W zajęciach wzięło udział piętnaście osób- nauczycieli oraz specjalistów, którzy na co dzień zajmują się dziećmi przebywającymi w przedszkolu. Uczestnikom zajęć warsztatowych zależy na tym aby oddane pod ich opiekę dzieci stymulowane były do rozwoju inteligencji emocjonalnej. Chcą też w zorganizowany sposób uczyć rodziców jak budować empatyczne relacje w rodzinie. Organizatorem warsztatów jest Pracownia Psychoedukacji SUSTINE prowadzonym przez firmę Cezar Sp. z o.o. prowadzi Małgorzata Cwener właściciel pracowni oraz koordynator programu „Szkoła dla rodziców i wychowawców” w Krakowie.

Ostatnia aktualizacja: