XIV edycja ogólnopolskiego konkursu Akademii Misia Haribo – „Odkryj kosmos z Misiem Haribo”

Akademia Misia Haribo to konkurs o charakterze edukacyjnym adresowany do wszystkich przedszkoli publicznych i niepublicznych działających na terenie Polski. Tematem przewodnim konkursu będzie Kosmos – dzięki programowi dzieci zdobędą wiedzę z tego zakresu.

Cele konkursu to: rozwój przez kreatywną zabawę, nauka pracy w grupie, rozwijanie twórczego myślenia, zdolności manualnych oraz rozbudzanie ciekawości poznawczej o otaczającym świecie.

Organizator:
Akademia Misia Haribo Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie

Data i miejsce:
styczeń – maj 2015 r., cała Polska

Adresaci:
Przedszkola publiczne i niepubliczne działające na terenie całej Polski. Grupy docelowe w wieku przedszkolnym 4-6 lat, nauczyciele grup oraz rodzice dzieci w wieku przedszkolnym.

Strona www:
www.akademiamisiaharibo.pl