Wspomaganie szkół wiejskich przez PDN

Zapraszamy pracowników placówek doskonalenia nauczycieli (PDN) na seminarium poświęcone Roli placówki doskonalenia nauczycieli we wspomaganiu szkół z obszarów wiejskich, które odbędzie się  w dniach 4-6 marca 2015 roku, w Sulejówku.

Spotkanie kierujemy do nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz specjalistów, którzy aktywnie zajmują wspomaganiem szkół i placówek wiejskich, a szczególnie klasami łączonymi.

Cele seminarium:
  • Przygotowanie PDN do procesowego wspomagania szkół wiejskich z klasami łączonymi,
  • Propagowanie działań służących podnoszeniu jakości pracy PDN,
  • Wymiana doświadczeń w obszarze organizacji procesu dydaktycznego szkoły z klasami łączonymi,
  • Doskonalenie kompetencji w zakresie planowania i organizacji procesu dydaktycznego.

Kryteria naboru:
  • Zatrudnienie w publicznej placówce doskonalenia nauczycieli – nauczyciel konsultant, doradca metodyczny, specjalista.
  • Kolejność zgłoszeń.

Liczba godzin: 20 godzin dydaktycznych