Koniec roku – czas podsumowania

Zbliża się koniec roku. Za nami intensywne działania prowadzone w szkołach objętych pilotażem nowego systemu doskonalenia nauczycieli, a także cykl szkoleń i różnorodnych spotkań organizowanych przez ORE, których celem jest wspieranie osób pełniących funkcje szkolnych organizatorów rozwoju edukacji oraz koordynatorów sieci współpracy i samokształcenia zaangażowanych we wdrożenie kompleksowego wspomagania szkół.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowych z wydarzeń organizowanych w listopadzie. W spotkaniach udział wzięły osoby zaangażowane w realizacje powiatowych projektów pilotażowych, pracownicy placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz bibliotek pedagogicznych a także dyrektorzy szkół, eksperci ds. oświaty. Zachęcamy do wysłuchania ich wypowiedzi podsumowujących dotychczasowe doświadczenia.

Relacja ze spotkania informacyjnego pt. SORE w szkole 6-8 listopada Falenty k. Warszawy.

Relacja ze spotkania informacyjnego pt. Złapani w sieci 20-22 listopada Falenty k. Warszawy.

Ostatnia aktualizacja: