Ekspert e-podręcznika „Nauczycielem Roku 2014”

Barbara Halska – nauczycielka przedmiotów zawodowych na kierunku technik informatyk z Jastrzębia-Zdroju, a zarazem nasza koleżanka – ekspert ds. przedmiotów matematyczno-informatycznych w projekcie e-podręcznik, została „Nauczycielem Roku 2014”. Laureatka – Barbara Halska uczy w Zespole Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju (woj. śląskie). Jest propagatorką nowych technologii w edukacji, autorką podręcznika do nauki zawodu technik informatyk w kwalifikacji: projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami. Jej uczniowie zdobywają międzynarodowe nagrody np. w Brukseli, Paryżu, Seulu.

Wyróżnienia otrzymali: Anna Wicińska – nauczycielka matematyki w III Liceum Ogólnokształcącym im. Kamila Krzysztofa Baczyńskiego w Białymstoku oraz Andrzej Polok – nauczyciel praktycznej nauki zawodu w Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Pszczynie-Łące.

Tegoroczny konkurs „Nauczyciel Roku” to już 13. edycja. Organizują go Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz tygodnik „Głos Nauczycielski”. Kandydatów zgłaszają: grona pedagogiczne, uczniowie, rodzice, samorządy i organizacje społeczne.

Gratulejmy!!!

Ostatnia aktualizacja: