„Unplugged” − Trenerzy

Szkoły mogą zamawiać szkolenia bezpośrednio u trenerów programu.

Lista trenerów programu Unplugged ORE oraz KBPN

dolnośląskie
Sławomir Pietrzak Fundacja Pozytywnej Profilaktyki

ul. Legnicka 65,
54-206 Wrocław

Tel. 501 773 377, 690 366 244

s.pietrzak@pozytywnaprofilaktyka.org

 

Joanna Grochowska Fundacja Pozytywnej Profilaktyki

ul. Legnicka 65,
54-206 Wrocław

Tel. 665 295 297
j.grochowska@pozytywnaprofilaktyka.org
kujawsko-pomorskie
Beata Derkowska Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doradztwa Nauczycieli

Pl. Św. Katarzyny 8,
87-100 Toruń

Tel. 603 697 641

beatabeatka@wp.pl

m.wf@metodycy.torun.pl

Magdalena Frost Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Słowackiego 3,
86-200 Chełmno

magdalenafrost@interia.pl
Joanna Grochowska

JAC Edukacja, Rozwój, Profilaktyka i Terapia

ul. Waleniowa 3/15,
85-435 Bydgoszcz

Tel. 665 295 297
asiagsocjo@gmail.com
Barbara Mularz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Prosta 4,
87-100 Toruń

Tel. 608 214 695

basia.mularz@wp.pl

Katarzyna Zawacka Kujawsko-pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli

ul. Nowomiejska 15 A,
87-800 Włocławek

Tel. 54 231 33 42 w. 18

k.zawacka@cen.info.pl

lubelskie
Monika Prokop Zespół Poradni nr 3

ul. Młodej Polski 30,
20-863 Lublin

monika-prokop@o2.pl
lubuskie
Emilia Jankowska Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna

ul. Kościuszki 31,
66-530 Drezdenko

Tel. 792 708555

emi.pi@wp.pl

Jadwiga Krzewska-Gordzijewska Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Łokietka 23,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel. 95 721 61 18

jkrzewska-gordzijewska@wp.pl

Renata Lichodziejewska Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych Powiatu Żarskiego- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Lubsku.

ul. Pokoju 1C,
68-300 Lubsko

Tel. 604 256017

renata.lichodziejewska@gmail.com

łódzkie
Marek Grondas Stowarzyszenie Monar, Poradnia Profilaktyki, Leczenia i Terapii Uzależnień Monar w Łodzi,

ul. Tuszyńska 106,
93-305 Łódź

Tel. 502 517 333

marek_grondas@wp.pl

Wiesława Kubicka Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

ul. Dąbrowskiego 13,
97-300 Piotrków Trybunalski
Tel. 44 649 66 55, 696 052 933

w.kubicka@wodn.piotrków.pl

 

Marta Woźniak-Ressel Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Ul. R. Dmowskiego 47,
97-300 Piotrków Trybunalski

Tel. 44 646 53 16

m.wozniak@poradnia.piotrków.pl

mazowieckie
Anna Borkowska Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa

ul. Kolska 12,

01-045 Warszawa
borkowska.anna@op.pl
Anna Dziuban-Parol Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Piłsudskiego 6,
08-200 Łosice

Tel. 509 925520

a.dziuban@op.pl

Wioletta Gębala Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Wyzwolenia 10 a,
06-400 Ciechanów

Tel. 665 833518

wiolkagebala@onet.eu

Bartosz Kehl Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

ul. Dereniowa 52/54,
02-776 Warszawa

Tel. 695 774 147

bartosz.kehl@gmail.com

Dorota Macander Ośrodek Rozwoju Edukacji

ul. Polna 46a,
00-644 Warszawa
Tel. 22 570 83 28

dorota.macander@ore.edu.pl
Anna Radomska Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

ul. Dereniowa 52/54,
02-776 Warszawa

Tel. 22 855 54 54 w. 118

anna.radomska@kbpn.gov.pl
Elżbieta Stawecka Ośrodek Rozwoju Edukacji

ul. Polna 46a,
00-644 Warszawa
Tel. 22 570 83 38

elzbieta.stawecka@ore.edu.pl
Joanna Zubrzycka Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Kościuszki 39,
26-700 Zwoleń

Tel. 503 090 951

joanna_zubrzycka@o2.pl

opolskie
Magdalena Raszka Usługi Psychologiczno-Terapeutyczne “ZMIANA” Magdalena Raszka,

ul. Drzymały 7/5,
45-432

Tel. 604 507584
magdalena.raszka@gmail.com
podkarpackie
Danuta Turek-Fijak Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie

ul. Grodzka 45 B,
38-400 Krosno

Tel. 512 482 640

dturek-fijak@pcen.pl

 

pomorskie
Anna Baranowska Gdańskie Centrum Profilaktyki Uzależnień,

ul. Dyrekcyjna 5,
80-852 Gdańsk

Tel. 695 291 178, 58 320 02 56
w. 34
a.baranowska@gcpu.pl
Zygmunt Medowski Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO

ul. Słomiana 2,
80-840 Gdańsk

Tel. 602 241 361

zygmunt.medowski@mrowisko.org.pl

Małgorzata Pobłocka Urząd Miasta Sopotu,

ul. Kościuszki 25/27,
81-704 Sopot

Tel. 609 680 789

malgosia.pob@gmail.com

Wisenna Szymańska Zespół Szkół nr. 1 w Sopocie,

ul. Książąt Pomorskich 16-18,
81-749 Sopot

Tel. 601 819 915

wisenna_21@wp.pl

Piotr Zając Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna

ul. Młodzieżowa 4A,
77-200 Miastko

Tel. 508 038 499

piotrzajac83@o2.pl

 

śląskie
Elżbieta Doroszuk Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie

Al. Jana Pawła II 126/130,
42-200 Częstochowa

Tel. 603 870 608

doroszuk@womczest.edu.pl

Renata Kotas Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Ul. Sobieskiego 9,
42-700 Lubliniec

Tel. 34 356 29 66, 785 926 040

renatakotas@poczta.onet.pl

Agnieszka Kubacka – Dołchun
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. 3-go Maja 93,
41-800 Zabrze

Tel. 502 992 879

agakubacka@onet.pl

Magdalena Makowska-Wiatr Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna

ul Inwalidów Wojennych 14,
43-600 Jaworzno

Tel. 32 615 28 47, 692 363 084

makowska.magdalena@gmail.com

Anna Paruzel – Zając Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna

ul. Parkowa 2,
42-400 Zawiercie

Tel. 787 783494

ANNAPZ70@interia.p

Sławomir Stefański Powiatowa Poradnia Psychologiczno– Pedagogiczna

ul. Ks. Skorupki 46,
42-100 Kłobuck

Tel. 606 331614

s_stefanski@tlen.pl

świętokrzyskie
Adam Brela Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

ul. Wł. Reymonta 1,
28-300 Jędrzejów

Tel. 41 386 17 22

abrela@poczta.onet.pl

warmińsko-mazurskie
Joanna Strzelecka Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Ul. Westerplatte 10,
14-400 Pasłęk

Tel. 603 067 526

strzelecka.joanna@poczta.fm

wielkopolskie
Elżbieta Chlebowska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna

ul. Szubianki 21,
63-200 Jarocin

Tel. 504 958 785

elzbieta.chlebowska@wp.pl

zachodniopomorskie
Tatiana Duklas Urząd Miasta Szczecin

pl. Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin

Tel. 664 12 92 12
tatianaduklas@wp.pl
Ewa Geniusz-Jęchorek Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne

ul. Łaziebna 6,
70-557 Szczecin

Tel. 602 12 66 16

ewagen@gazeta.pl

Teresa Ogniewska Centrum Edukacji Nauczycieli

ul. Ruszczyca 16,
75-654 Koszalin

Tel. 606 318 151

teresaogniewska@cen.edu.pl

Ostatnia aktualizacja: 13 września 2018

Idź do góry
Ośrodek Rozwoju Edukacji