Lista szkół w woj. wielkopolskim

 placówka  dyrektor
Szkoły uczestniczące w programie "Szkoła demokracji – szkoła samorządności" woj. wielkopolskie

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich

Gimnazjum im. Bronisława Geremka Wizytówka szkoły

Wiesława Norkowska-Nawrot
koordynatorzy:
Karolina Polcyn, Mateusz Budaj, Mirosława Włodarek
Gimnazjum w Okonku Jan Węglowski
koordynator:
Leszek Zdunek
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Świętej Wizytówka szkoły Marek Filipkowski
koordynatorzy:
Mirosław Mróz, Marta Pinkowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Złotowie Mariola Mirr
koordynatorki:
Małgorzata Rogacka Mariola Klawunn
Gimnazjum im. ppłk. Zdzisława Orłowskiego w Lubaszu Iwona Wieczorek
koordynator:
Marcin Wicher
Zespół Szkół w Kuźnicy Czarnkowskiej Wizytówka szkoły Wojciech Zmyślony
koordynatorzy:
Teresa Dudek, Aleksandra Liszkowska,
Barbara Kaczmarek
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Woli Podłężnej  Małgorzata  Błaszczyk
 koordynator:
 Maria  Krzyżanowska
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie  Alina Kozłowska
 koordynator:
 Magdalena  Lewartowska
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka  w Koninie Dorota Silska
koordynator:
Agnieszka Czechowska
Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Kaźmierzu
 Mariusz Pielucha
Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Kaźmierzu  Włodzimierz Malinowski
Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku  Anna Piechocka
 koordynator: Katarzyna Witkowska-Glegoła
Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendler w Lesznie
e-mail: gim2leszno@serwus.pl
Grzegorz Hamrol
koordynator: Anna Biernat
Szkoła Podstawowa nr3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lesznie
e-mail: sp3leszno@op.pl
Grzegorz Mruk
III Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Lesznie e-mail: 3loleszno@op.pl Konrad Kokociński
koordynator: Marta Zamośna
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lesznie
e-mail: sp1_leszno@interia.pl
Robert Fryz
Szkoła Podstawowa im. Tony' ego Halika w Górznej – powiat złotowski Krystyna Zarębska
Publiczna szkoła podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Miłkowie – powiat czarnkowsko – trzcianecki Jolanta Zmyślona
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Jędrzejewie – powiat czarnkowsko – trzcianecki Stanisław Szymański
Gimnazjum w Zespole Szkół w Jędrzejewie – powiat czarnkowsko – trzcianecki Sławomir Szymański
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół nr 3 w Pile – powiat pilski Dorota Wojtkiewicz-Kraska
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 3 w Pile – powiat pilski Dorota Wojtkiewicz-Kraska
Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile – powiat pilski Anna Stefanowicz.
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie – powiat złotowski Maria Monika Klein
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile Dorota Pietras

 

Ostatnia aktualizacja:

Ośrodek Rozwoju Edukacji realizuje projekty dofinansowane z funduszy europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa