Jak poruszać się po stronie Odkrywamy Talenty?

Aktualności – znajdziecie tu Państwo zajawki najnowszych wydarzeń.

Mapa MOT, Mapa SOT – znajdują się na nich szkoły/ miejsca, które są w sieci „Szkół Odkrywców Talentów” i „Miejsc Odkrywania Talentów”.

Dobre praktyki – w tej zakładce przedstawiamy najnowsze formatki (wiadomości przesyłane do nas przez MOT/SOT).

Archiwum formatek – znajdą się tu przykłady dobrych praktyk z roku szkolnego 2010/2011.

Materiały przesłane przez SOT i MOT do pobrania – zamieszczamy tu materiały SOT/MOT dotyczące rozwijania pasji, zainteresowań i zdolności.

Regulaminy – wskazują krok po kroku, jak przystąpić do SOT/MOT. Zapraszamy do lektury.

Formularze i formatka  – zawierają formularze zgłoszeniowe, które należy przesłać do Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie. Szkoły należące do sieci SOT mogą z tego miejsca pobrać formularz dobrych praktyk (formatkę).

Dzień talentów – to zakładka, w której znajdują się ciekawe przykłady organizacji Dnia Talentów (21 marca) .

Ostatnia aktualizacja: