Sondaż opinii przedstawicieli JST

Uprzejmie informujemy, że od marca 2012 roku podczas szkoleń „Jakość oświaty jako efekt zarządzania strategicznego” będziemy prowadzić krótkie badania sondażowe. Celem prowadzonych sondaży jest zebranie opinii przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego na temat aktualnych trudności i problemów występujących w lokalnych samorządach. Zebrane opinie będziemy wykorzystywać do aktualizowania programu szkoleń oraz do planowania innych przedsięwzięć w ramach projektu (spotkań informacyjno-konsultacyjnych i konferencji), których problematykę bardziej dostosujemy do Państwa potrzeb. Sondaże mają charakter anonimowy a udział w nich jest dobrowolny. Realizowane są w formie elektronicznej, a o ich wynikach poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Pierwszy z przygotowanych sondaży opinii dotyczy działań podejmowanych przez jednostki samorządu terytorialnego w zakresie obniżenia wieku obowiązku szkolnego.

Sondaż opinii przedstawicieli JST – 6 latek

Oprac. Dorota Jastrzębska

Doskonalenie strategii zarządzania oświatą na poziomie regionalnym i lokalnym

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ostatnia aktualizacja: