„Szkoła Dla Rodziców I Wychowawców” w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 w Gdańsku

Już trzynasty rok w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 w Gdańsku – Wrzeszcz przy ul. Obywatelskiej 1, organizowane są zajęcia „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”. Cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem rodziców – zarówno matek, jak i ojców. Coraz częściej w zajęciach uczestniczą małżeństwa.

W styczniu i lutym 2012 roku zakończyły się w Poradni kolejne edycje „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. 1” (trzy grupy rodziców) oraz „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców cz. 2 – Rodzeństwo bez rywalizacji” (jedna grupa). Zajęcia prowadziły: Anna Olczak, Barbara Falcman, Monika Meyer, Hanna Jurkowska i Beata Walczak.

Realizatorki dziękują uczestnikom za miłe słowa i podziękowania oraz zapewniają, że w marcu 2012 ruszają z kolejną edycją „Szkoły…”

Opracowanie: Beata Walczak

Ostatnia aktualizacja: