Warsztaty rozwoju osobistego dla realizatorów programu “Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” z małopolski

W dniach 16–19 sierpnia 2011r. w Łomnicy – Zdroju odbyły się warsztaty rozwoju osobistego na bazie programu Johna Powella „The Fully Alive Experience” dla realizatorów programu Szkoła dla Rodziców i wychowawców z województwa małopolskiego.

Program obejmujmował 10 sesji składających się z krótkiego wprowadzenia, wspólnej pracy, ćwiczeń i testów wykonywanych przez uczestników warsztatu.
Celem warsztatu było pokazanie uczestnikom drogi do pełnego wykorzystania cech pozytywnych, możliwości i talentów, które tkwią w każdym z nas.
Osobą prowadzącą zajęcia była mgr Maria Koehler – specjalista do spraw uzależnień i współuzależnień. Podstawową lekturą uczestników warsztatów była książka napisana przez Johna Powella pt. "Twoje szczęście jest w tobie".

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, jak również zregenerowania sił w pięknym górskim uzdorwisku.

Opracowanie: Halina Czerwińska

Ostatnia aktualizacja: