Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych ORE i British Council serdecznie zapraszają nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz nauczycieli języka angielskiego wszystkich typów szkół na szkolenie: Wykorzystanie tablicy interaktywnej i tabletów w nauczaniu języka angielskiego, które odbędzie się 17 października 2014 w Szkole języka angielskiego British Council, Al. Jerozolimskie 59, Warszawa

Więcej...

Serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli pracujących w sekcjach dwujęzycznych z językiem hiszpańskim oraz absolwentów programu Europrof na szkolenie Realioznawstwo – kultura i język hiszpański w sekcjach dwujęzycznych z językiem hiszpańskim, które odbędzie się w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 3-5 października 2014.

Więcej...

FRSE i redakcja czasopisma „JOWS” zaprasza na konferencję Kompetencje interkulturowe w edukacji językowej, która odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim 23 września 2014 w ramach Europejskiego Dnia Języków. Współorganizatorami konferencji są: MEN, KE, EUNIC, UW, ORE i Biuro Edukacji m.st.Warszawy.

Czytaj więcejKonferencja: Kompetencje interkulturowe w edukacji językowej

Goethe Institut w Krakowie i  Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych ORE zapraszają szkoły nauczające języka niemieckiego do udziału w projekcie „Odznaka jakości Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła”. Szkoły zgłaszają dyrektorzy, w projekcie biorą udział zespoły składające się z przynajmniej 2 nauczycieli języka niemieckiego i 2 nauczycieli innych przedmiotów ze zgłoszonej szkoły.

Czytaj więcejProjekt: „Odznaka jakości Schule im Wandel – Zmieniająca się szkoła”

Prezentujemy pakiety metodyczne dla I, II i III etapu edukacyjnego zawierają materiały służące doskonaleniu warsztatu pracy nauczyciela języka obcego w celu zwiększenia motywacji uczniów i podniesienia jakości nauczania.

Czytaj więcejPakiety metodyczne dla nauczycieli języków obcych