Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Zapraszamy do lektury nowego poradnika dla nauczycieli  "Sześciolatek na zajęciach z języka obcego". Publikacja w krótki i rzeczowy sposób przypomina o psychologicznych i pedagogicznych uwarunkowaniach rozwoju 6-latka oraz przedstawia wskazówki metodyczne dotyczące pracy z dziećmi młodszymi. W części praktycznej poradnika nauczyciele znajdą propozycje technik oraz przykłady ćwiczeń możliwych do wykorzystania na zajęciach językowych w I klasie.

Publikacja w wersji elektronicznej

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Instytut Goethego w Warszawie zapraszają do udziału w szkoleniach doskonalących dla nauczycieli języka niemieckiego w całym kraju.

Więcej...

W dniach 27-29 czerwca 2014 w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku odbedzie się francuskojęzyczne szkolenie "Wykorzystanie materiałów autentycznych oraz prowadzenie zajęć metodą projektu na lekcjach języka francuskiego"

Więcej...

29 maja w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyła się konferencja „Sześciolatek na zajęciach językowych – wczesne nauczanie języków obcych” zorganizowana przez Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych. W spotkaniu wzięli udział doradcy metodyczni, konsultanci i specjaliści placówek doskonalenia nauczycieli oraz nauczyciele uczący języków obcych na etapie wczesnoszkolnym i przedszkolnym. 

Czytaj więcejSześciolatek na zajęciach językowych – wczesne nauczanie języków obcych – relacja z konferencji

W dniach 6-7 czerwca 2014 w centrum szkoleniowym w Sulejówku odbędą się warsztaty dla metodyków i nauczycieli specjalistów zainteresowanych doskonaleniem warsztatu pracy nauczyciela języka hiszpańskiego: Przedszkolne i wczesnoszkolne nauczanie języka hiszpańskiego. Serdecznie zapraszamy.

Więcej...