Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Język niemiecki jako język komunikacji na lekcji" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Zaprezentowanie środków językowych, metod, wskazówek ułatwiających prowadzenie lekcji języka niemieckiego po niemiecku.
  • Wypracowanie listy wskazówek, instrukcji, które pomogą nauczycielowi w organizacji lekcji po niemiecku oraz zaktywizują i zmotywują uczniów do komnikacji w języku niemieckim.

Region podkarpacki
Lider: Agnieszka Siuta

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Gramatyka jako przeżycie. Rola gramatyki w nauczaniu języka niemieckiego jako obcego" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • zapoznanie uczestników z technikami i metodami pozwalającymi na uatrakcyjnienie nauczania gramatyki języka niemieckiego
  • wypracowanie zestawów krótkich sekwencji lekcyjnych do wykorzystania w codziennej praktyce szkolnej.

Region małopolski
Lider projektu: Aleksandra Łyp-Bielecka

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na szkolenie w języku niemieckim "Niemiecki po niemiecku - integralna koncepcja" w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Zaprezentowanie pomocnych ćwiczeń i aktywizujących technik nauczania oraz przykładów i pomysłów do wykorzystania na jednojęzycznych lekcjach.
  • Wypracowanie listy najważniejszych zwrotów i wyrażeń używanych na lekcji, zaprezentowanie gier utrwalających leksykę oraz przedstawienie pomysłów na własne lekcje jednojęzyczne.

Region małopolski
Lider projektu: Aleksandra Łyp-Bielecka 

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Goethe Institut w Warszawie zapraszają nauczycieli języka niemieckiego na dodatkowe szkolenie w języku niemieckim „Realioznastwo? Tak, chętnie!” w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Ogólne cele szkolenia:

  • Wymiana doświadczeń na temat celów i treści lekcji realioznawczych
  • Poznanie aktywizujących zadań i ćwiczeń realioznawczych
  • Wypracowanie krótkich propozycji lekcji dla swoich uczniów o tematyce realioznawczej

Region dolnośląski i opolski
Lider projektu: Małgorzata Kupis

Więcej...

Wydział Rozwoju Kompetencji Językowych ORE i British Council serdecznie zapraszają nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz nauczycieli języka angielskiego wszystkich typów szkół na szkolenie: Wykorzystanie tablicy interaktywnej i tabletów w nauczaniu języka angielskiego, które odbędzie się 17 października 2014 w Szkole języka angielskiego British Council, Al. Jerozolimskie 59, Warszawa

Więcej...