Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Wydział Edukacji Językowej ORE oraz Przedstawicielstwo Walonii-Brukseli w Warszawie zapraszają na szkolenie "Frankofonia na lekcjach języka francuskiego, zasady nowej ortografii. Jak wzbogacić lekcje języka francuskiego o zagadnienia związane z kulturą krajów frankofońskich? Jak pomóc uczniom poprawnie pisać po francusku?". Szkolenie odbędzie się w dniach 15-17 marca 2013 r. w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów, a także nauczycieli języka rosyjskiego na szkolenie Metodyka od „A“ do „Я“ zorganizowane we współpracy z Rosyjskim Ośrodkiem Nauki i Kultury w Warszawie.

Więcej...

Wydział Edukacji Językowej ORE i Instytut Francuski w Polsce zapraszają na szkolenie "Język francuski dla nauczycieli uczących w sekcjach dwujęzycznych", które odbędzie się w dniach 22-24 lutego 2013 r.

Więcej...

Poszukujemy kandydata do udziału w warsztacie organizowanym w dniach 24-26 kwietnia 2013 w Grazu (Austria) przez Europejskie Centrum Języków Nowożytnych. W załącznikach znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące warsztatu i profilu kandydata. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim i francuskim. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i pobytu w Grazu. Zgłoszenie prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 lutego. Załącznik (en)Załącznik (fr)Formularz

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych, konsultantów, nauczycieli języka niemieckiego na seminarium "Wykorzystanie tematyki ekologicznej w klasach dwujęzycznych gimnazjum"

Więcej...