Wydział Edukacji Językowej ORE i Instytut Francuski w Polsce zapraszają na szkolenie "Język francuski dla nauczycieli uczących w sekcjach dwujęzycznych", które odbędzie się w dniach 22-24 lutego 2013 r.

Więcej...

Poszukujemy kandydata do udziału w warsztacie organizowanym w dniach 24-26 kwietnia 2013 w Grazu (Austria) przez Europejskie Centrum Języków Nowożytnych. W załącznikach znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące warsztatu i profilu kandydata. Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim i francuskim. Organizatorzy pokrywają koszty podróży i pobytu w Grazu. Zgłoszenie prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 lutego. Załącznik (en)Załącznik (fr)Formularz

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych, konsultantów, nauczycieli języka niemieckiego na seminarium "Wykorzystanie tematyki ekologicznej w klasach dwujęzycznych gimnazjum"

Więcej...

Wydział Edukacji Językowej Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie serdecznie zaprasza na szkolenie pt.: „Europejskie Portfolio Językowe – Od autonomicznego nauczyciela do autonomicznego ucznia”.

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji i British Council zapraszają doradców metodycznych, konsultantów i nauczycieli języka angielskiego na bezpłatny warsztat "Wykorzystanie tablicy interaktywnej na lekcjach języka angielskiego", który odbędzie się 22 lutego.

Więcej...