Notice: Trying to get property of non-object in /home/ore5/public_html/oreglowna/components/com_content/views/category/view.html.php on line 277

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych i nauczycieli języka angielskiego w klasach I-III na bezpłatne szkolenie poświęcone skutecznemu nauczaniu dzieci sześcioletnich, które odbędzie się w dniach 29-30 marca 2014 w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza liderów regionalnych programu DELFORT na szkolenie Realioznawstwo na lekcji języka niemieckiego w ramach projektu „Sieć ekspertów programu DELFORT”. Szkolenie odbędzie się w dniach 14 – 16 marca 2014 r.  w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77.

Więcej...

W dniu 26 lutego 2014 w Ośrodku Rozwoju Edukacji odbyła się konferencja Matura 2015 z języka obcego nowożytnego”. W spotkaniu wzięli udział doradcy metodyczni, nauczyciele konsultanci, nauczyciele języków obcych szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcejMatura 2015 z języka obcego nowożytnego − relacja z konferencji

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów a także nauczycieli języka rosyjskiego na szkolenie "Atrakcyjna lekcja języka rosyjskiego". Szkolenie odbędzie się w dniach 29.03.2014 r.– 30.03.2014 r. w Centrum Szkoleniowym w Sulejówku, ul. Paderewskiego 77.

Więcej...

Ośrodek Rozwoju Edukacji i British Council zapraszają nauczycieli uczących języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych na warsztaty.

Więcej...