Zamknij ten komunikat

Bank programów profilaktycznych − Programy dla liderów młodzieżowych Drukuj Email
Bank programów profilaktycznych − Programy dla liderów młodzieżowych.

Program dla wolontariuszy młodzieżowych oraz dorosłych zainteresowanych profilaktyką środowiskową i promowaniem zdrowego stylu życia.
Program profilaktycznyskierowany do młodzieży, dotyczący własnego rozwoju i obszaru pomagania innym ludziom.
Program edukacji młodzieży pełniącej różnorodne funkcje w samorządach szkolnych oraz ich dorosłych opiekunów. Przeznaczony dla szkół ponadgimnazjalnych.
Program budowania rówieśniczego wsparcia przeznaczony dla szkół ponadgimnazjalnych.
Zaktualizowano: piątek, 20 maja 2011

Rok Jana Karskiego  oświatowe ABC    rok szkoły w ruchu