Zamknij ten komunikat

Warsztaty: Edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu” Drukuj Email
poniedziałek, 07 stycznia 2013
Warsztaty: Edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu”.

Wydział Rozwoju Kompetencji Społecznych i Obywatelskich ORE zaprasza nauczycieli konsultantów, doradców metodycznych oraz nauczycieli wiedzy o społeczeństwie, przedsiębiorczości i ekonomii na warsztaty: Edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu”. Gra „Chłopska Szkoła Biznesu” jest symulacją działalności gospodarczej w warunkach wolnego rynku i ułatwia zrozumienie współczesnych zjawisk z zakresu ekonomii, pozwala realizować cele nauczania zawarte w nowej podstawie programowej.

Nauczyciele otrzymają grę planszową „Chłopska Szkoła Biznesu”, stanowiącą doskonałą pomoc metodyczną do nauczania wiedzy o społeczeństwie, przedsiębiorczości, ekonomii.

Termin szkolenia: 24 stycznia 2013 (czwartek), godz. 10.00 – 17.00,
Miejsce szkolenia: Ośrodek Rozwoju Edukacji, Aleje Ujazdowskie 28, sala B
Informacje: Grażyna Kurowska, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. (22) 345 37 83

Projekt Edukacja ekonomiczna z wykorzystaniem gry symulacyjnej „Chłopska Szkoła Biznesu” jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury we współpracy z Gminą Andrychów. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Banku Polskiego.

Dalsze informacje i zapisy...

Wydarzenia w ORE

sierpnia 2014