Zamknij ten komunikat

Zdolności dzieci - Oświatowe ABC Drukuj Email
środa, 31 października 2012
Zdolności dzieci - Oświatowe ABC.

alt

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym, w ramach projektu "Opracowanie i wdrożenie kompleksowego systemu pracy z uczniem zdolnym", materiałem pt. "Zdolności dzieci", który ukazał się 25 października br.w "Gazecie Wyborczej" i "Super ekspressie" w ramach kampanii informacyjnej "OŚWIATOWE ABC". W materiale zamieszczone zostały informacje zarówno dla rodziców, jak i nauczycieli na temat rozpoznawania uzdolnień i wspierania tej grupy uczniów w rozwoju. Jak wychowywać zdolne dziecko?, Jakie są dzieci - uczniowie zdolni?, Gdzie szukać miejsc wsparcia dla zdolnych?, Jak szkoła może wspierać zdolnych?, Fakty i mity na temat uczniów zdolnych - to tylko niektóre z zagadnień opisanych w artykule.
Zachęcamy do lektury! Zdolności dzieci.

Czy Twoja szkoła należy do Sieci
Szkół Odkrywców Talentów